Võta meiega ühendust

info@marevik.ee

+372 5108392

Võta meiega ühendust

+372 5108392

info@marevik.ee

TASUTA KOJUVEDU

Meil on hea meel pakkuda kaupade tasuta kojuvedu. Ostes meie e-poest vähemalt 150.- euro väärtuses, toob kuller kauba tasuta Teie poolt määratud aadressile.
Osutame kaupade kojuveo teenust Eesti piires ja vaid argipäevadel kl. 9-18.
Ostes kaupa väiksema summa eest on võimalik sellele poodi järele tulla või tasuda kullerteenuse eest vastavalt kehtivale hinnakirjale.

MÜÜJA GARANTII

Marevik OÜ üks tegevusvaldkondadest on õmblusmasinate remont. Pikk kogemus selles vallas annab Teile kindluse, et ka garantiiajal rikki läinud seade ei jää nädalateks remonditöökotta tolmu koguma. Meie poolt müüdud masinate probleeme käsitletakse esmajärjekorras. Võimalusel ja sõltuvalt probleemi keerukusest, parandame garantii all olevate masinate rike ootetööna.
Õmblustehnika garantiiaja pikkus on 2 aastat.

KOGEMUSED AASTAST 1994

14 PÄEVA TAGASTUSÕIGUS

14 päeva tagastusõigus kehtib vaid interneti teel ostetud toodetele.

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamiseks tuleb kirjutada vabas vormis taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@marevik.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Toote võib tuua kauplusesse lahtioleku aegadel või kullerteenusega kaupluse aadressile Liivalaia 42 Tallinn 10113.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt. vale või defektiga toode).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Shopping Cart