Võta meiega ühendust

info@marevik.ee

+372 5108392

Võta meiega ühendust

+372 5108392

info@marevik.ee

Kinkekaart 25€

25.00 

Õmblusmasinapoe kinkekaart on lihtne ja turvaline valik üllatamaks oma kalleid käsitööhuvilisi.
Võimalik osta ka meie kauplusest.

Laos. Tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Tühjendage
Tootekood: 25eur Kategooria

Kirjeldus

KINKEKAART:

  • on ettemaksu tõendav dokument, mis kehtib maksevahendina teenuste ja toodete eest tasumisel      Marevik OÜ kaupluses Liivalaia 42, Tallinn ja e-poes www.marevik.ee
  • väljastatakse ostja poolt tehtud ettemakse suuruses, kombineerituna nelja võimaliku summana 500, 100, 50, 25 EUR. E-poest ostetud kinkekaart edastatakse kliendi poolt määratud e-posti aadressil elektrooniliselt;
  • kehtib 6 kuud, alates ostu sooritamise kuupäevast.
  • Marevik ei paku väljatrüki teenust. Marevik ei vastuta kliendi poolt välja prinditud võimalike kinkekaardi värvi erinevuste eest.
  • ei ole seotud ostjaga ja on kasutatav ükskõik kelle poolt, kes esitab kinkekaardi või sellel oleva kliendikaardi numbri esmakordselt Marevik OÜ’le  makse sooritamiseks enne kaardil olevat tähtaega.
  • ei ole tagastatav ega rahaks vahetatav. Kui kinkekaardiga tasutava teenuse või toote hind on väiksem, kui kinkekaardi väärtus, ei kompenseeri Marevik tekkinud summa vahet.
  • Kui kinkekaardiga tasutud kogu tellimus tühistatakse kliendist sõltuvatel põhjustel, siis võib klient saada tagasimakse uue kinkekaardina, kuid sellisel juhul on uue kinkekaardi kehtivusaeg sama, kui algselt kasutatud kinkekaardil. Kui tühistamine toimub kliendist sõltumatutel põhjustel, on uue kinkekaardi kehtivusaeg nagu tavalise uue kinkekaardi puhul (6 kuud).
  • Kinkekaardi säilimise ja hävimise riisiko läheb ostjale üle kinkekaardi väljastamisest. Kinkekaardi kadumisel, hävimisel või ebaseaduslikku valdusse sattumisel seda ei asendata. Kolmandate isikute poolt kasutatud kinkekaardil olevat ettemaksu kinkekaardi ostjale ei hüvitata.
    Tähtaja ületanud kinkekaart muutub maksevahendina kehtetuks, ei ole kasutatav ja selle väärtust ei tagastata, hüvitata ega vahetata.

Hoia oma kinkekaarti sama hoolega kui sularaha. Tegemist on maksevahendiga!

Shopping Cart

21.-25. juuni on kauplus suletud.
Head võidupüha ja meeleolukat jaaniaega!